Najczęściej zadawane pytania

1. Dlaczego nie mogę przesunąć mapki myszką? 

Najprawdopodobniej jest ustawiony inny tryb pracy niż przesuwanie mapy (ikonka z "łapką"). Sprawdź czy zaznaczenie na pasku fukncji jest zgodne z poniższym lub przełącz tryb pracy:

modemove

2. W jaki sposób mogę umieścić mapkę Targeo na swojej stronie www?

Proponujemy trzy możliwości połączenia zawartości własnych stron www z mapą

  • umieszczenie linku (Targeo MapLink) do wskazanego punktu na mapie lub wskazanego adresu
  • umieszczenie na własnej stronie statycznego obrazka fragmentu mapy z naniesionymi własnymi punktami, czyli Targeo MapShot
  • wbudowanie kompletnej, interaktywnej aplikacji mapowej Targeo we własnym serwisie www.


3. Czy mogę wykorzystać część mapy z zaznaczeniem "moich" punktów?


Możesz to zrobić korzystając z usługi MapShot, czyli umieszczając na stronie www fragment mapy ze wskazaniem zdefiniowanej lokalizacji. Wykorzystanie do 3 MapShot-ów jest bezpłatne.

4. Jakie są warunki umieszczenia linku do mapy Targeo?

Umieszczenie linku nie wymaga naszej specjalnej zgodym jednak użycie musi być zgodne z Warunkami korzystania z usług Targeo.

Targeo MapLink polega na umieszczeniu w prywatnej lub firmowej stronie użytkownika linku do określonego fragmentu mapy Targeo. Usługa umożliwia zdefiniowanie skali mapy i punktu, na którym mapa zostanie wycentrowana. Link może mieć postać linku tekstowego, przycisku lub obrazka.

5. Czy dostępna jest funkcja wyznaczania trasy?

Tak, jest już dostępna funkcja wyznaczania trasy. Trasę można zaplanować przez wiele punktów o ustalonej kolejności, a serwis podaje także aktualne utrudnienia drogowe dla wyznaczonej trasy.

 

Tematy powiązane