Targeo.pl / Informacje / Praca /

Starszy programista PHP/AJAX

OPIS STANOWISKA

Osoba zatrudniona na stanowisku Starszego Programisty PHP będzie odpowiedzialna za projektowanie i rozwój produktów Targeo.pl (publiczny serwis mapowy oraz systemy Location Intelligence dla biznesu ). Do obowiązków będzie należało tworzenie aplikacji webowych, przeprowadzanie testów i wybór nowych technologii, opcjonalnie również kierowanie małym zespołem programistycznym.

Od kandydatów oczekujemy znajomości zagadnień WEB 2.0 oraz udokumentowanego doświadczenia zawodowego.

WYMAGANIA:

  • przynajmniej 4-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych i interfejsów webowych
  • znajomość technologii: PHP (programowanie obiektowe, cgi/cli, frameworki), JavaScript (programowanie obiektowe, biblioteki np. jQuery), HTML, XML, CSS3
  • doświadczenie w posługiwaniu się bazami danych SQL
  • przynajmniej podstawowa znajomość shella
  • umiejętność planowania i przewidywania czasochłonności powierzonych zadań
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • gotowość do podjęcia stacjonarnej pracy w Warszawie, w pełnym wymiarze godzin

Mile widziane:
  • znajomość PostgreSQL, PostGIS, baz nonSQL (np. MongoDB) oraz optymalizacji zapytań
  • doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych (>10 mln rekordów) oraz pracy z architekturą rozproszoną
  • doświadczenie w pracy z danymi geograficznymi (standardy OpenGIS)
  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika
  • doświadczenie w obszarze aplikacji mobilnych (Cordova, PhoneGap)
  • wykształcenie kierunkowe (nauki ścisłe)

 OFERUJEMY:

  • pracę przy Targeo.pl - największym polskim serwisie mapowym, analizach ruchu drogowego w czasie rzeczywistym oraz w projektach z obszaru Business Intelligence wykorzystujących technologie mapowe
  • realny wpływ na kształt finalnego produktu powstającego w małym zespole i krótki cykl realizacji nowych pomysłów
  • długoterminową umowę współpracy w pełnym wymiarze godzin.

 APLIKACJA:

Aplikacje prosimy składać online  lub przesyłać mailem zatytułowanym  „COD/ST7: Imię Nazwisko” na adres praca(at)indigo.pl. Komplet dokumentów powinien zawierać:
  • CV
  • Informacja o zrealizowanych projektach (indywidualnie i grupowo)
  • Określenie oczekiwań finansowych i dyspozycyjności
  • Oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”