Targeo.pl / Informacje / Praca /

Specjalista ds. sprzedażyreklamy

Specjalista ds. sprzedaży reklamy online

OPIS STANOWISKA

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
  • aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach Targeo.pl oraz serwisach afiliacyjnych,
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz współpraca z domami mediowymi,
  • utrzymanie relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert.
Serwis mapowy Targeo.pl ma ponad  4 mln unikalnych użytkowników miesięcznie.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia ofert, samodzielność, terminowość,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi,
  • przedsiębiorczość i nastawienie na cel,
  • gotowość podjęcia pracy w Warszawie, w pełnym wymiarze godzin.

APLIKACJA:

Aplikacje prosimy przesyłać mailem zatytułowanym  „SAL2: Imię Nazwisko” na adres praca(at)indigo.pl

Komplet dokumentów powinien zawierać:
  • CV
  • Określenie oczekiwań finansowych i dyspozycyjności
  • Oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”